Zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že zde můžete vyhledávat obsah v segmentu hypotečních i podnikatelských úvěrů?

Propočet

Orientační propočet slouží k předběžnému zjištění možnosti úvěrování klienta. S konkrétním případem Vám vždy rád pomůže podnikatelský poradce v regionu, kterého naleznete v záložce Kontakty.

Je třeba vědět, že smlouvu s Vaší společností máme uzavřenu pouze na zprostředkování úvěrů, na pobočkách však naši bankéři nabízí klientům plnou škálu produktů pro podnikatele. Provizi tedy obdržíte za úspěšné zprostředkování podnikatelského úvěru.

Před samotnou kalkulací je nutné propočet uložit na pevný disk (přes pravé tlačítko myši - uložit cíl jako...). Pokud propočet hlásí chybu, zkontrolujte, prosím, nastavení úrovně zabezpečení maker v Excelu. Vhodné je střední, nebo nízké zabezpečení (nastavuje se v Excelu přes menu Tools (Nástroje), Macro (Makro), Security (Zabezpečení)). Propočet lze otevřít pouze v MS Office/Excel. V Open Org. Office, nebo jiných free aplikacích není podporován. V orientačním propočtu jsou povinná všechna žlutě podbarvená pole. Vpravo v netisknutelné oblasti se zobrazují případné chybové hlášky nebo upozornění.

Ke stažení