Zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že zde můžete vyhledávat obsah v segmentu hypotečních i podnikatelských úvěrů?

Raiffeisen Bank International (AG)

Raiffeisenbank a.s. je součástí finanční skupiny Raiffeisen Bank International AG a má tak zázemí jedné z nejvýznamnějších finančních skupin v Evropě, jejíž tradice sahá až do roku 1862. Na území České republiky působí v rámci RBI další sesterské společnosti, které při své činnosti využívají spolupráce s některými externími obchodními partnery.

Byť zaměstnanci Raiffeisenbank a.s. umí zprostředkovat některé produkty těchto firem, nejedná se o naše vlastní produkty – neumíme odpovídat na detailní otázky, řešit případné konkrétní reklamace, postupy, vyplácet provize apod., nevíme, zdali máte uzavřenou smlouvu o spolupráci. Veškeré otázky Vašich vzájemných vztahů je tak nutno řešit výhradně dle postupů, které máte nastaveny s těmito partnery.

Chceme nicméně v rámci skupiny zlepšit servis pro Vás, proto níže uvádíme prezentace se základním přehledem jejich produktů a příslušnými kontakty.

Raiffeisen stavební spořitelna a.s. byla založena v roce 1993 jako vůbec první stavební spořitelna v České republice. Je to česká stavební spořitelna spojená s Raiffeisen Group.

Raiffeisen stavební spořitelna poskytuje svým klientům výhodné stavební spoření, které patří již dlouhodobě k nejvýnosnějším spořicím produktům na trhu, úvěry na pořízení bydlení a to jak v osobním, tak i družstevním vlastnictví, nebo úvěry na rekonstrukce či vylepšení kvality stávajícího bydlení, ekologické projekty jako zateplení nebo pořízení fotovoltaiky ale i vypořádání po rozvodu či v rámci dědického řízení. Klienty Raiffeisen stavební spořitelny jsou i bytová družstva a SVJ, kterým pomáhají s rekonstrukcí stávajících objektů.

Ke stažení